סיור ציורי קיר בטירנה

טירנה היא אחת הערים המרתקות באירופה ובעולם בכלל. כתיירים שבאים לעיר לתקופה קצרה לפעמים קשה להיחשף לצדדים המיוחדים של העיר. אחת הדרכים המעניינות להכיר את טירנה על רבדיה המיוחדים היא באמצעות סיור העוקב אחרי ציורי הקיר בטירנה.

ציורי הקיר בטירנה הם שם דבר בעולם. הסיפור התחיל כגימיק של ראש עיר לשעבר בטירנה, שרצה לשוות לעיר תדמית אמנותית, אבל זכה להצלחה הרבה מעבר למצופה כאשר כיום אמנים בעולם מתחרים ביניהם על הזכות לצייר על קירות בטירנה. טירנה שומרת על החופש האמנותי של האמנים, כך שהציורים מגוונים מאוד ומעניינים, ואינם רק ציורי דקורציה (מבלי להמעיט בערכם של ציורי דקורציה במרחב הציבורי).

בסיור העוקב אחר ציורי הקיר של טירנה תוכלו גם ליהנות מהציורים היפהפיים והמעניינים וגם לקבל הזדמנות להכיר רבדים של העיר שלא מתגלים בסיורי תיירות רגילים. בסיור נראה את הציורים החשובים והמפורסמים וגם ציורים נחבאים שאינם מוכרים, אך בהחלט לא פחות יפים. הסיור גמיש ומותאם ליכולת ההליכה של הקבוצה. מיטיבי לכת יזכו לראות יותר ציורים, בעוד אחרים יוכלו ליהנות מסיור רגוע יותר ולצפות בציורים החשובים ביותר.

ניפגש בבוקר על שפת האגם בפארק ונסיים את הסיור בארוחת צהריים בפזרי אי רי (לא כלולה) ובדרך נראה ציורים רבים ומגוונים וניחשף לרבדים שונים של העיר המיוחדת הזאת.

פרטים טכניים:

 • עלות הסיור: 400 ש"ח, ללא קשר לגודל הקבוצה.
 • המחיר כולל: הדרכה.
 • הסיור בעברית.

להזמנת הסיור:

  Reset password

  Enter your email address and we will send you a link to change your password.

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  Sign up with email

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
  Powered by Estatik