איפה כדאי לטייל באלבניה בחורף?

אלבניה היא ארץ מדהימה ומפתיעה ואחד הדברים הנהדרים בה היא שאפשר לטייל בה בכל עונה, ולא רק בעונות התיירות המקובלות בקיץ. באלבניה ישנם אתרי תיירות חורף מעניינים ומגוונים. להלן כמה מאפשרויות טיול החורף המומלצות באלבניה.  

קורצ'ה – יעד תיירות החורף המועדף על ידי המקומיים

קורצ'ה היא יעד תיירות החורף המועדף על ידי האלבנים, ולא בכדי. בחורף קורצ'ה מתכסה בשלג ויחד עם הגגות האדומים באיזור העיר הוותיקה היא מקבלת מראה קסום. קישוטי הקריסמס בכל מקום והאורות שעוטפים כל עץ ופסל הופכים את הטיול בקורצ'ה למהנה כל-כך שלא תרצו להפסיק לטייל בעיר. 

לטיול בקורצ'ה עם מדריך פרטי לחצו כאן

טירנה – ים של אורות ובארים חמימים

אם בקורצ'ה קישוטי הקריסמס מרהיבים, בטירנה הם כבר מגיעים לרמה פסיכדלית. ללכת ברחוב בטירנה בתקופת חגי החורף (כריסמס וראש השנה) מרגיש כמו ללכת בתוך ים של אורות. בחודשי החורף הככר המרכזית, ככר סקנדרבג הופכת ללונפארק ענק וכיפי למבוגרים ולילדים. אם תרצו לנוח מהקור תוכלו להתחמם באחד מהברים המיוחדים במרכז העיר או ברובע הבלוקו. 

סקי בפיסטה-ביגל או באלפים בצפון

לחובבי הסקי, אלבניה מציעה אתרי סקי יפהפיים כשהמפורסם בהם הוא ביגל (Bigëll) בו תוכלו למצוא 1.3 ק"מ של מסלולי גלישה. האתר ממוקם בטווח הגבהים של 1585מ'-1663מ' מעל פני הים. באתר יש ריזורט שמציע את כל השירותים הנדרשים לגולשים. בנוסף, ישנם אתרי סקי קטנים יותר אך בהחלט לא פחות מרשימים בצפון אלבניה באיזור האלפים. 

Reset password

Enter your email address and we will send you a link to change your password.

Get started with your account

to save your favourite homes and more

Sign up with email

Get started with your account

to save your favourite homes and more

By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
Powered by Estatik