סיוע בקבלת תושבות באלבניה

למרות שתהליך קבלת התושבות באלבניה הוא פשוט וקצר יחסית למדינות אחרות, לאזרחים ישראלים המבקשים תושבות באלבניה עדיין נדרשת עזרה מכמה סיבות. ראשית, בחלק מהמשרדים הממשלתיים הרלוונטיים (כמו למשל, משרד ההגירה שבו מגישים את בקשת התושבות בסופו של דבר) השפה היא אלבנית בלבד, כך שללא סיוע קשה מאוד לקבל את התושבות. אך מלבד השפה, ליווי בתהליך עוזר לקבל הדרכה שוטפת לגבי כל שלב ושלב, מה נדרש, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בדרך הנכונה לקבלת התושבות.

אנו עובדים עם משרד עורכי הדין הגדול והמרכזי באלבניה שעוזר בקבלת תושבויות, בין היתר לישראלים, אבל בחרנו במשרד זה לא מכיוון שהם הגדולים ביותר אלא מכיוון שנוכחנו שהם אמינים ושפעם אחר פעם הם מובילים את התהליך בצורה מקצועית ונעימה ללקוח.

 

מה כולל הסיוע?

הסיוע כולל ליווי מלא בכל שלבי התהליך עד לקבלת התושבות. בכל שלב תקבלו רשימה מדוייקת של אילו מסמכים צריך להכין, ואם יש צורך אפילו הדרכה כיצד להשיג אותם. בנוסף, נלווה אתכם בכל פגישה בכל משרד וגם נתאם עבורכם את הפגישות, כך שכל מה שיישאר לכם לעשות זה פשוט להגיע, אפילו תקבלו קישור עם לוקיישן מדוייק כדי שיהיה לכם קל להגיע למשרדים השונים. בנוסף המחיר כולל גם את אגרת התושבות עצמה, אבל לא כולל עלויות שונות נלוות כמו עמלות בנק על התשלומים, חתימה אצל נוטריון (כ-20-30 ש"ח), אפוסטיל על תעודת היושר, ועלויות נוספות נלוות שעשויות להיות.

 

כמה עולה הסיוע?

 • הסיוע במסלול ויזת נוודים דיגיטליים עולה כ-550€
 • הסיוע במסלול תושבות על בסיס פתיחת עסק עולה כ-850€

לא בטוחים איזה מסלול מתאים לכם? ניתן לקרוא כאן על המסלולים השונים.

המחירים עשויים להשתנות כתלות במאפייני המקרה הספציפי. לקבלת הצעת מחיר סופית ולמידע נוסף פנו אלינו ונחזור אליכם בהקדם:

  Reset password

  Enter your email address and we will send you a link to change your password.

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  Sign up with email

  Get started with your account

  to save your favourite homes and more

  By clicking the «SIGN UP» button you agree to the Terms of Use and Privacy Policy
  Powered by Estatik